Ahoj ženo, s čím ke mě přicházíš? :)

O mně

Bc. Kateřina Hadincová

Průvodkyně TEBEsvětem I Emotional and mental coach

Milá ženo, vítej na mých stránkách, které slouží jako prezentace mých služeb. Jak už píši v té nejdůležitější sekci těchto stránek (zde), v naší vzájemné spolupráci není tak důležité kdo jsem já, ale kdo jsi TY! TY budeš během našich setkání středobodem všeho, ty jsi ta nejdůležitější. :) 

Přesto chápu, že by ses o mně ráda něco dozvěděla. K poznání mé osoby Ti tedy s láskou v srdci otevírám následující řádky a pokud bys chtěla ještě více navnímat mou energii, máš možnost mě kontaktovat a využít 30 min konzultaci zdarma.

Foto: s mým největším učitelem :)


KDO JSEM A JAK PRACUJI

Jsem vřelá a laskavá duše, která žije své poslání. :)

Čerstvě jsem také maminka, která se zajímá o psychologii výchovy. Z tohoto důvodu mám velmi omezenou pracovní kapacitu a otevírám nově konzultace i pro rodiče topící se v poučkách a nástrahách výchovy.

Ve hmotném profesním prostoru jsem certifikovaná "Terapeutka Psycho-Energetické Transformace® Kouč" a "Master intelect trainer". Mým cílem je být Ti průvodcem na cestě za funkční změnou, která tě laskavě povede k spokojenějšímu, vědomému životu.

Ke své práci používám kombinaci koučování, mentoringu (mám ti totiž ku*** co předat!) a dalších technik včetně metody EFT, vizualizací atd. Naladíme se společně na Tebe a na to, co potřebuješ ke svému sebepoznání, sebepřijetí, sebedůvěře, sebelásce a sebevědomí! :) Proto si říkám "průvodkyně TEBESVĚTEM". Nádherně to vystihuje celý můj přístup v tom, že se společně pokusíme dovést tě zpátky k sobě - ke tvému pravému já ,aby jsi žila to, kým skutečně jsi. Aby jsi vedla naplněný a spokojený život! 

Cesta k cíli může být hrbolatá, bolístek máme každý za celý život habaděj. Budu tu pro tebe, abych tě na cestě podpořila. Společně se dostaneme přes hrboly až na tu nádhernou cestu, po které chceš v životě kráčet. Můžou nás potkat různé propady, karamboly, ale i to je součástí cesty za tvou podstatou a radostí. Křivka může mít sice propady, ale zároveň poletí strmě vzhůru. :) 

Mám pro Tebe malou vizualizaci toho, jak se se mnou můžeš cítit - přečti si ji a pak zavři oči, představ si to a prociť, jakoby se to právě teď dělo.

Uvolni se, zavři si oči, udělej si pár hlubokých nádechů a výdechů. Představ si, že jako tvůj průvodce ti podávám ruku. Podávám ji tvému pravému já. Tam, tobě, hluboko uvnitř, vidíš se? Kde přesně se právě teď nacházíš? Jak se tam cítíš? Co právě teď prožíváš? Co potřebuješ?... Už tě taky vidím..... Natahuji se k tobě, až na sebe konečně dosáhneme, naše prsty se spojí a ty cítíš, jak se pomalu vytahuješ ven na světlo. Konečně jsi svobodná, konečně můžeš žít to, kým skutečně jsi. :) Můžeš prožít radost a vděčnost za každý nový den. Jaká je to představa? Jaký je to pocit? Bude mi ctí být ti na této cestě průvodkyní


Jak jsi se cítila při té představě? Kdy nemušíš nic, jen být! A žít! V lehkosti, pohodě a své naprosté přirozenosti. To nejdůležitější je teď ale na tobě - chtít a dělat kroky ke změně ve tvé realitě. To za tebe nikdo neudělá. Pokud si vybereš mě jako průvodce v tomto procesu, cením si tvé důvěry. S láskou a pokorou tě provedu ZPÁTKY K TOBĚ.

Těchto pár řádků Ti snad pomohlo se malinko naladit na to, kdo jsem a jak pracuji. :) Pokud bys chtěla i fakta o mé cestě, můžeš číst dál. Uvedu je zde, aby jsi věděla, že vše je možné, pokud budeš chtít. Že se jde vyhrabat z naprostýho zablácenýho dna na výsluní. Z písku, pod kterým nemůžeš dýchat, který tě tíží a celou paralizuje až na světlo - k radosti, klidu, lehkosti bytí. Do prostoru kde se cítíš svobodná, radostná, kde vidíš nádhery a možnosti celého světa a svůj neomezený potenciál!


MÁ CESTA A PROBUZENÍ

Začalo to v roce 2018... Ba ne, začalo to vlastně mým narozením. A nebo v období prenatálu? Početí? V generacích přede mnou? VYSVĚTLÍM :)

V uvedeném roce se ale stalo něco, co mi nenávratně proměnilo život. Během jedné mé cesty letadlem (musela jsem cestovat kvůli své profesi), mne prostoupila taková panika a strach. Létání jsem vždy velmi prožívala, tentokrát to bylo ale ještě horší. Každá minuta letu pro mě byla utrpením, každou vteřinu jsem prožívala tak intenzivní strach z katastrofy, strach o svůj život.... 

Tím letem to ale neskončilo. Panické ataky, strachy, úzkosti mě naplno pohltili a naprosto ovládli můj život. Dnes už vím, že příčinou nebyl tento let, byla to jen poslední kapka.

Představte si džbánek, který se od vašeho narození (defakto ještě před narozením) plní každý den, kapičku po kapičce. Tento džbánek reprezentuje to, co vše jste schopni VYDRŽET. Tento let byl tou poslední kapkou, pro kterou nebylo už v mém džbánku místo. Džbánek se přelil, prasknul a všechno, co se snažil držet, vypustil ven.

Panické ataky prostupovaly každým mým dnem a ještě více každou mou nocí. Můj život byl jak v mlze. Extrémně vtíravé, nezastavitelné myšlenky prostupovaly každý můj den. Prožívala jsem stav depersonalizace. Žila jsem ve strachu, v úzkostech, které ovládaly mou mysl i tělo (kdo někdy zažil panické ataky ví, co mám na mysli). Věděla jsem, že takto žít nemůžu. Že takto žít NECHCI A NEBUDU!

A tak jsem na sobě začala makat, objevovat - objevovat sebe! Začala jsem se zajímat o psychiku, psychologii, mysl. Objevovat kouzla seberozvoje a péče o duši - tohle nás holt ve škole nenaučili že. Vzdělávat se! Nacházet se a nacházet své poslání (od malička jsem ho velmi silně cítila vedle sebe, jen jsem nevěděla, co to je, dnes už vím). 

Od té doby jsem investovala hodně do práce na sobě, do informací, do různých kurzů, směrů... Hodně jsem experimentovala a postupně nacházela to, co mě pomohlo vrátit se do své síly. Zkusila jsem klasické metody, ty ale nabízeli řešení ve formě pilulek (antidepresiva), touto cestou jsem jít nechtěla a tak jsem hledala a hledala a nacházela jiné cesty, boží techniky, skvělé lidi a "alternativní" přístupy, zkrátka všechny způsoby, jak si pomoci a změnit svůj život. Vzala jsem svůj život pevně do svých rukou, pracovala na svém nastavení, změně programů a vzorců v mé hlavě, na odstranění limitující přesvědčení a omezení ve svém životě. Začala JSEM SE POZNÁVAT, PŘIJÍMAT, A CHÁPAT. Pracovat na svém vidění světa, druhých lidí.... No řeknu vám, byla to hrozně dlouhá cesta plný karambolů (a tím se kruh uzavírá). Byla náročná, ale byla skvělá, dovedla mě k sobě a právě tohle chci i PRO TEBE!!!! 

Dnes už můžu říct, že jsem se vyléčila z panických atak a úzkostné poruchy bez medikace a antidepresiv! Odmítla jsem ránu, která potřebovala opravdu hodně ošetřit, aby se zahojila, zalípnout náplastí. Nechtěla jsem své problémy nevidět, odsouvat a donekonečna překrývat něčím, co na tak velkou ránu ani nemohlo stačit.

Všechno jde, když člověk chce, kousne se do zadku a udělá maximum pro to, aby dosáhl svého cíle. :) A já jsem chtěla opravdu hodně. Vůli jsem v sobě vždy, i v těch nejtěžších momentech, dokázala najít. Máme neomezené možnosti na téhle planetě a je toho tolik neobjeveného, co můžeme nacházet k větší radosti a pohodě v životě. Můžeš to také zvládnout, věř mi!

Zpětně jsem velmi vděčná za to, co mě potkalo, bez toho bych byla ochuzena o tolik! A to vše, co mě od té doby potkalo a tu obří změnu ve svém životě! A nejlepší je, že ta cesta nekončí. Cesta sebepoznání, seberozvoje je na celý život a i Ty na tuhle cestu můžeš naskočit. Ne vždy je to jednoduché ale ta svoboda! to poznání! To za to stojí. :)


Nestačilo by mě ani celé papírnictví na to, abych pospala všechno, co se od té doby událo, co jsem se dozvěděla, co jsem pochopila, jaké techniky a skvělý hacky jsem poznala, vyzkoušela a naučila se. Jaké možnosti jsem na své životní cestě sebepoznáním objevila. Kolik psychologických a seberozvojových přednášek a kurzů jsem navštívila. Kolik různých terapií jsem vyzkoušela. Kolik se toho v mém životě a hlavně přístupu k životu a sobě změnilo. Do života mi přišlo tolik lásky a vděčnosti! 

Začala jsem se o psychologii, život, psychosomatiku, vědomí a podvědomí nejen zajímat, ale objevila to i jako své poslání. Proto jsem naskočila do terapeutistického výcviku na Institutu Transformační Psychologie®, který jsem dokončila v roce 2020. Makám na sobě ale dál, tahle cesta nikdy nekončí, baví mě se dále vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a vše na sobě aplikovat, zkoumat, předávat dál a pomáhat tím. Začala jsem si s tím hrát a obrovsky mě to baví. :) 

To samozřejmě neznamená, že jsem dnes chodící zen, klid a mír. :D Někdy mi to krásně šlape a někdy prožívám těžší chvíle. O tom to ale je. Takový život je! Není dne bez noci. Jakákoliv emoce je kámoš a je jen na nás, jak na situace, které se nám dějí, zareagujeme. Dnes už mám techniky, jak se sebou pracovat, chápu hodně souvislostí v životech lidí i v tom, jak pracuje náš mozek. Umím pracovat s emocemi, myšlenkami. Neuvěřitelně mě to baví, naplňuje a moc ráda ti to předám. 

Vždy jsem milovala život, poznávání světa a všeho, co nám nabízí. Vždy jsem milovala a stále miluji cestování, poznávání lidí a jejich příběhů... Ale díky tomu, kam jsem se propadla, jsem odvrátila svůj zrak více od toho VNĚJŠÍHO:

 • systém světa, který nám diktuje, jak bychom měli žít, vypadat, chovat se, jaké ambice bychom měli mít... 
 • lidi v něm: co od nás očekávají, jaký tlak na nás vyvíjejí v tom co bychom měli dělat, cítit, jak žít, jak vypadat, abychom byli přijímaní, atraktivní, zajímaví 

K tomu VNITŘNÍMU: Začala jsem poznávat SVŮJ VNITŘNÍ SVĚT. A to vám povím byla jízda! Naučit se vnímat a řídit se - SVÝM VNITŘNÍM SVĚTEM

"Často se snažíme naplnit představy někoho jiného o nás, až úplně zapomínáme na to: KDO JSEM JÁ, CO CHCI JÁ?"

Zkus si odpovědět na otázku. "Kdo jsem, co chci a co mi v tom brání? 

Není to tak jednoduché, že? :) Pokud to chceš objevit a hlavně ŽÍT TO - napiš. :)


MENTÁLNÍ A DUŠEVNÍ VĚZENÍ

Vnímám, že hodně z nás žije v takovém mentálním a duševním vězení. Také jsem v něm žila a neměla jsem o tom ani tušení!

Jak jsem se z něho dostala?
 • Nejdřív jsem si to musela uvědomit, to bylo nejtěžší.
 • Pak bylo potřeba ten klíček složit, odemknout.... SVOBODO VÍTEJ!
 • Musela jsem si hodně zažít a nastudovat, abych měla všechny potřebné dílky a i schopnost složit klíč a to se ti pokusím předat během našich setkání!
Jak takové mentální a duševní vězení funguje? To můžeme probrat během 30 minutové konzultace zdarma. :)
Klíč k mé cele se skládal z několika dílků. Některé jsem našla sama, některé mi pomohli najít moji průvodci - děkuji za to, děkuji za vás!

MOJE VIZE

 • Jsem tu pro všechny otevřené bytosti, které si chtějí vzít otěže života zpět do svých rukou a být tvůrcem svého života.
 • Jsem tu hlavně pro ženy, ale pokud jsi muž a čteš tyto řádky, chtěl bys na sobě pracovat a chtěl ženskou průvodkyni, můžeš mě také kontaktovat.
 • Jsem tu pro rodiče, kteří chtějí rozvíjet svobodnou duši svého dítka a bát mu tím nejlepším průvodcem po celý život, nepřenášet na něho svá vlastní traumata a mezigenerační problémy
 • Společně měníme svět!
 • Žijeme v harmonii, hojnosti (nejen finanční) a souladu se sebou.
 • Neřešíme soudy, názory, nevyžádané rady a hodnocení druhých - jsi pro sebe na prvním místě a jen ty víš, co a jak chceš!
 • Otevírám osobní i online konzultace vedoucí Tě k 5S (sebe - poznání, příjetí, láska, důvěra, vědomí).
 • Provázím ženské kruhy v Hradci Králové a online - podpůrná skupinka zde.

ČEMU SE MRKNEME NA ZOUBEK?

Podíváme se na tvé vzorce chování, nefunkční programy, co tě v životě brzdí. Otočíme vše, co ti v životě neslouží a nepřináší radost do pohody, klidu, harmonie, radosti! Prozkoumáme tvou mysl a emoce. Zkrátka tě "znovuobjevíme" a budeš žít svůj život v souladu se svým pravým já. :) Těším se na tebe, bude to jízda." 

 • Na konzultacích se ti otevírá naprosto bezpečný a přijímající prostor. 
 • Nebudu tě hodnotit, srovnávat, poučovat, dávat rady na tvůj život.
 • Naučím tě, jak se vnímat, dát si pozornost, důvěru a jak poznat co chceš a co ne.
 • Předám ti techniky, informace a otevřu nové možnosti tvému životu
 • Kombinuji metodu koučování (hledáme tu nejlepší cestu pro tebe) a mentoringu (co ti mohu já předat k danému tématu, životu ve větší lehkosti nebo 5S)

Pokud ti není cokoliv jasné, chceš se dozvědět víc a nebo jen zjistit, zda jsem právě pro Tebe tou pravou průvodkyní, můžeš mě kontaktovat přes formulář (nebo na uvedené kontakty).

Ráda zodpovím všechny tvé dotazy a můžu ti poskytnout i 30 minutovou seznamovací konzultaci zdarma.