Ahoj ženo, s čím ke mě přicházíš? :)

Kdo jsem já a kdo jsi ty, člověče?

Bc. Kateřina Hadincová

Průvodkyně TEBEsvětem & Emoční a mentální koučka

Jsem certifikovaná Terapeutka Psycho-Energetické Transformace®Kouč. Průvodkyně TEBEsvětem & Emoční a mentální koučka. Mým cílem je být vám průvodcem na cestě za funkční změnou vedoucí ke spokojenějšímu, vědomému životu v lehkosti a radosti.


Konzultace znovu otevírám od 1. 12. 2022, z důvodu mateřství otevírám jen pár volných míst.


AHOJ ŽENO, mé jméno je Kateřina, jsem průvodkyní TEBEsvětem což napovídá, že Ty jsi hlavní hrdinkou našich příběhů a společných chvil. Kdo jsem já tedy není tak důležité! Nejdůležitější je, kdo jsi TY? 

Víš to? Znáš se a umíš žít své pravé já? 

Jsem průvodkyní, která tě provede krajinou tvého vnitřního světa. Pomůže Ti vyznat se ve své mysli, emocích a jak se s nimi skamarádit - jak dosáhnout toho aby zde tvé myšlenky a tvá mysl byly pro tebe a nehráli proti Tobě tím, že tě absolutně ovládají. Jsem tu, aby jsi žila radostným, naplněným a vědomým životem. Aby sis dokázala vzít otěže života zpět do svých rukou! 

Jsem tu pro TEBE pokud se chceš o sebe více starat, dát se konečně na první místo a tím se opečovat v tématech, která se týkají tvého života:

  • "5S" (sebepoznání, sebepřijetí, sebedůvěra, sebevědomí, sebeláska)
  • Láska okolo nás (vztahy a lidé ve tvém životě, vztah k sobě)
  • Emoce, myšlenky a limitující přesvědčení o nás, o druhých a o světě
  • Vzorce chování a programy vs. Tvé pravé já
  • Životní spokojenost radost a lehkost bytí
  • Rodičovství, respektující výchova podporující přirozenost, kreativitu a svobodu dětské duše

Pokud se chceš svěřit někomu, kdo ti poradí, co máš v životě dělat - nejsi tu správně. :) Pokud hledáš průvodkyni, která tě s nadhledem a laskavostí navede k větší volnosti, spokojenosti, sebepoznání s ohledem na tebe jako jedinečnou bytost... pak jsi v ten správný čas na správném místě. :) Kombinuji metody koučování a mentoringu, na emoce se podíváme metodou EFT (metoda emoční svobody). 

"PRACUJI S KLIENTY, KTEŘÍ CHTĚJÍ BÝT ŘIDIČEM SVÉHO ŽIVOTA A NE POUHÝM PASAŽÉREM."

Přesto, že pro mě jsi hlavní hrdinkou našich setkání a všech příběhů - je pochopitelné, že by ses o mě něco ráda dozvěděla, více o informací o mě, mém přístupu, schopnostech, darech a mé cestě nalezneš ZDE.


Chceš se objednat na konzultaci nebo se na cokoliv zeptat? Zanech mi svůj kontakt či dotaz a já se ti ozvu, jakmile to bude možné.